Настільна пила Piła Dewalt Dwe7485Qs

- В наявності
- Код: 89795800
31 219 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Стаціонарна пила DEWALT DWE7485-QS. Стаціонарна пила. DWE7485 Dewalt 210 мм 1850 Вт. завдяки відносно невеликій вазі в своєму класі пристроїв може з успіхом бути. перенесена в будь-яке місце роботи. Корпус сталевий (трубний) і захищає пристрій у випадку випадкових ударів. Великий ступінь точності та легкості практичного використання можливі завдяки зубчастому механізму висування напрямної, передній і задній блокаді та зрозумілій шкалі. Двигун потужністю 1850 Вт дозволяє виконувати завдання з великою ефективністю. Лиття столу виконано з. алюмінію. , через що стаціонарна пила...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 22 kg |
| Внутрішній діаметр диска (мм) | 210 mm |
| Глибина різу | 65 mm мм |
| Глибина різання під кутом 45 градусів (мм) | 45 |
| Глибина різання під кутом 90 градусів (мм) | 65 |
| Діаметр диска | 30 mm |
| Максимальний кут відхилення від вертикалі | 45 ° |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | мережевий DWE7485 |
| Потужність | 1850 W |
| Напруга | 230 V |
| Живлення | Мережева |
| Тип | Настільні |
| Частота обертання | 5800 об./хв |
- Ціна: 31 219 ₴



