Цепна пила DeWalt DCMCS574x1-QW

- В наявності
- Код: 141995502
31 980 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Акумуляторна ланцюгова пила меч 45см з нової серії FlexVolt компанії DeWalt [DCMCS574X1-QW]. Знакова ланцюгова пила, що використовується скрізь, де немає доступу до мережі 230V. Швидкість руху ланцюга 13,5м/с дозволяє вільно різати різні види деревини навіть великих розмірів. Ланцюгова пила DCMCS574 оснащена найновішим безщітковим двигуном постійного струму серії BL з відмінними робочими параметрами. Безщіткові двигуни постійного струму є ефективнішими за своїх попередників (щіткові двигуни), не споживають великого струму під час...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5 кг |
| Довжина ланцюга (см) | 45 |
| Довжина шини (см) | 45 |
| Додаткова інформація | Автоматичне змащення ланцюга |
| Мoдель | DCMCS574X1-QW |
| Потужність | 2000 W |
| Напруга | 54 V |
| Швидкість ланцюга (м/с) | 13,5 |
| Тип | Акумулятори |
- Ціна: 31 980 ₴

