Демонтажний перфоратор DeWalt D25832K

- В наявності
- Код: 95185393
36 087 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Перфоратор SDS MAX 1350W 10,5J DeWALT D25832K. Характеристика: Перфоратор SDS MAX DeWALT D25832K 1350W 10,5J, з живленням від мережі 230V, в комплекті бічна рукоятка 360°, все знаходиться в кейсі. Професійний перфоратор DeWALT, з потужним двигуном 1350W, який генерує удар на рівні 10,5J. Пристрій оснащений електронним регулюванням ударів, щоб користувач міг налаштувати відповідні параметри роботи. Важливою перевагою перфоратора DeWALT є повністю регульована бічна рукоятка в діапазоні 360°, що дозволяє тримати лівою або правою рукою. Антивібраційна технологія Perform &...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,15 кг |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | D25832K-QS |
| Напруга | 230 V |
| Номінальна потужність | 1350 W Вт |
| Живлення | Мережева |
| Тип | Відбійні молотки |
| Тип схоплення | SDS-Max |
| Частота ударів | 2900 |
| Енергія удару | 10.5 J |
- Ціна: 36 087 ₴










