Перфоратор DeWalt D25614K

- В наявності
- Код: 91714446
32 414 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Перфоратор DeWalt D25614K. DeWalt. Найважливіші характеристики продукту. Перфоратор SDS-MAX 6кг 45мм, 1350Вт, 10.5Дж, кейс. Найбільші переваги. Перфоратор SDS-MAX 6кг 45мм. D25614K. Ідеальний для свердління зупинними дюбелями та для пробивання бетону, а також для використання в муруванні, діаметром від 12 до 45 мм. Свердління коронками до 150мм. Ергономічний, компактний, вузькоспрямований. Максимально підвищує контроль над пристроєм, пропонуючи легкий доступ до місць, де він обмежений. Система протиобертання з вимикачем блокування, призначена для долблення. Система Perform &...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10 кг |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | D25614K |
| Напруга | 230 V |
| Номінальна потужність | 1350 W Вт |
| Живлення | Мережева |
| Тип | Свердлильно-ударні молоти |
| Тип схоплення | SDS-Plus |
| Частота ударів | 2900 |
| Енергія удару | 10.5 J |
- Ціна: 32 414 ₴







