Кутова шліфувальна машина Dewalt DCG418x2

- В наявності
- Код: 100960646
39 145 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
DEWALT DCG418X2 ШЛИФУВАЛЬНА МАШИНА 54V XR FLEXVOLT 125mm. DeWALT - Багаторічний досвід та технічні знання на найвищому рівні є основою всіх конструкцій електроінструментів професійного класу DeWALT. Наша компанія є провідною на американському ринку, а в останні роки є також найбільш динамічною маркою електроінструментів у світі. Опис. Шліфувальна машина DCG418 54V має до 30% більше потужності * у поєднанні з акумулятором 9Ah, ніж DCG414. Забезпечує еквівалентну проводову потужність при швидкості 9000 об./хв без навантаження, щоб забезпечити найвищу продуктивність. Є частиною нашої...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2,2 кг |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Довжина шнура | 1 м |
| Додаткова інформація | М'який пуск, Транспортувальний кейс у комплекті |
| Максимальна швидкість обертання (об/хв) | 9000 |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DCG418X2 |
| Потужність | 2300 W |
| Напруга | 54 V |
| Живлення | Акумуляторна |
| Система кріплення абразивного матеріалу | Кріплення на затискач |
| Тип | Кутові шліфмашини |
- Ціна: 39 145 ₴

