Дискова пила Piła Dewalt Dewalt DCS520NT 54V DCS520NT-XJ

- В наявності
- Код: 102476621
40 064 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Погружна пила DeWalt DCS520NT 165mm Li-Ion 54V XR FLEXVOLT (без акумулятора та зарядного пристрою). Код товару: DCS520NT-XJ. Бренд: Акумуляторна погружна пила, ручна дискова пила DeWALT DCS520NT FLEXVOLT 54V, 165 x 20 мм. 54V система FlexVolt забезпечує провідну продуктивність. Безщітковий двигун для більшої потужності та витривалості. 42-зубчастий диск забезпечує точне різання з мінімальними пошкодженнями ламінату. Механізм проти відбивання не дозволяє погружній пилі зсуватися назад уздовж рейки та захищає від випадання з матеріалу під час поглиблених різів. Зручна безперервна робота без потреби...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5,1 kg |
| Внутрішній діаметр диска (мм) | 20 mm |
| Діаметр диска | 165 mm |
| Марка | DeWalt |
| Потужність | 1300 W |
| Напруга | 54 V |
| Живлення | Акумуляторна |
| Тип | Дискові |
| Частота обертання | 4000 об./хв |
- Ціна: 40 064 ₴

