Дискова пила Piła DeWalt FLEXVOLT DCS777N

- В наявності
- Код: 47534216
36 599 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Акумуляторна коса пила FLEXVOLT. напруга - 54V. модель - DCS777N. виробник - DeWalt. Опис продукту. Акумуляторна коса пила з підвищеними параметрами. Покращена, щоб відповідати потребам професійних користувачів акумуляторних інструментів. Індикатор лінії різання XPS дозволяє швидко і точно різати оброблюваний матеріал. Покращена система видалення пилу. Точно виконаний корпус і напрямні гарантують велику точність. Блокування головки дозволяє її блокувати в русі подачі для поперечних різів і полегшує транспортування машини. Позначені кути косих 15°, 22,5°, 30°, 45°...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 14 кг |
| Діаметр диска | 216 мм |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DCS777N |
| Напруга | 54 В |
| Живлення | Акумуляторна |
| Тип | Циркулярні |
| Частота обертання | 6300 об./хв |
- Ціна: 36 599 ₴

