Цепкова пила Oleo-Mac GS 520 (50089022E2A)

- В наявності
- Код: 28331004
36 179 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Бензопила GS 520. Ці прості у використанні та швидкі пристрої характеризуються високим моментом обертання навіть при низьких обертах, що робить їх ідеальними для різноманітних застосувань у сільському господарстві, наприклад, для обробки, підготовки дров для опалення, зрізання та розпилювання середніх і великих дерев. Модель з карбюратором з компенсатором, який підтримує постійне співвідношення повітря та суміші. Завдяки цьому потужність, що генерується двигуном, залишається на постійному високому рівні, а ефективність пристрою не змінюється, максимально полегшуючи роботу оператора. Деконденсатор, пусковий насос...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oleo-Mac |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5 кг |
| Внутрішній діаметр диска (мм) | Не можна застосувати |
| Довжина шини (см) | 41 |
| Додаткова інформація | Антивібраційна система |
| Кількість зубів | 7 |
| Мoдель | GS 520 |
| Потужність | 2700 W |
| Призначення | дерево |
| Напруга | 230 V |
| Об'єм двигуна (см3) | 51,7 |
| Різальна довжина | 45 см см |
| Резервуар для олії ланцюга | 0,27 л мл |
| Резервуар для палива | 0,5 л л |
| Швидкість ланцюга (м/с) | 24 |
| Тип | Бензиновий |
| Тип палива | Бензин |
| Гальмо | Да |
| Рівень вібрації, виміряний на ручці | 6 м/с2 |
| Частота обертання | 2800-13500 об./хв |
| Крок ланцюга | 0,325/0,058 |
| Шум | 113 дБ |
- Ціна: 36 179 ₴





