Кутова шліфувальна машина Metabo WB 18 LTX BL 15-125 Quick акумуляторна + metaBOX + 2 акумулятори LiHD 18V/5.5Ah

- В наявності
- Код: 150814994
35 734 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
WB 18 LTX BL 15-125 Quick (601730660) Акумуляторна кутова шліфувальна машина. 18V 2x5.5Ah LiHD; Зарядний пристрій ASC 145; metaBOX 165 L. Безщіткова акумуляторна шліфувальна машина нової генерації: найпотужніша у своєму класі, така ж потужна, як мережевий пристрій потужністю 1500 W. Безобслуговий безщітковий двигун з максимальною ефективністю при максимальній зручності. Швидка система гальмування забезпечує найвищий рівень захисту користувача: диск зупиняється протягом 1,5 с після вимкнення. Система M-Quick для безінструментальної заміни диска за допомогою однієї кнопки. Можливість зміни положення захисту без...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 кг |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Додаткова інформація | М'який старт, Безінструментальна заміна диска, Транспортний кейс у комплекті |
| Максимальна швидкість обертання (об/хв) | 10000 |
| Мoдель | WB 18 LTX BL 15-125 Quick |
| Потужність | 1500 W |
| Напруга | 18 V |
| Живлення | Акумуляторна |
| Тип | Кутові шліфувальні машини |
- Ціна: 35 734 ₴








