Дискова пила Piła Dewalt Brushless Xr Flexvolt 2 акумулятори 18V/54V/6.0Ah Dcs579T2Qw

- В наявності
- Код: 100031047
35 077 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Безщіткова дискова пила 190/30mm 54V 2x6Ah LED гальмо DeWALT DCS579T2 TSTAK VI. Зміст набору. Безщіткова дискова пила 54V 190mm DeWALT DCS579. 2 акумулятори Li-Ion XR 54/18V 2/6Ah DeWALT DCB546. Зарядний пристрій багатонапруговий 12-18V/54V XR Li-Ion DeWALT. Диск пили дискової для дерева 190/30mm EXTREME RUNTIME DeWALT DT99562. Паралельний напрямок. Ключ для дисків. Адаптер для пилососа AirLock. Валіза TSTAK VI. Гарантійний талон. Безпровідна дискова пила ручна 190mm DeWALT DCS579 з безщітковим двигуном постійного струму. Живлення від акумуляторів FlexVolt о...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3,7 kg |
| Глибина різу | 43 mm мм |
| Глибина різання під кутом 45 градусів (мм) | 43 |
| Діаметр диска | 190 mm |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DCS579T2-QW |
| Потужність | 2450 W |
| Напруга | 54 V |
| Живлення | Акумуляторна |
| Тип | Дискові |
| Частота обертання | 5800 об./хв |
- Ціна: 35 077 ₴

