Дискова пила Piła DeWalt DWS727

- Немає в наявності
- Код: 91714428
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
професійна коса компанії DeWalt DWS727: коса оснащена двигуном потужністю 1675W і пилковим диском діаметром 250mm. стабільна основа і напрямна забезпечують найвищі стандарти точності - 0,1º у ключових застосуваннях. пристрій для фіксації виготовлений з нержавної сталі. має блокування для канавок, що дозволяє точно налаштувати глибину канавок і вирізів. має дві лінійно розташовані трубні напрямні 32mm, які забезпечують велику стабільність і точність роботи. дуже простий у використанні система налаштування кутів скошування, шкала видима і зрозуміла в кожному...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 23 kg |
| Діаметр диска | 250 mm |
| Додаткова інформація | Підсвітка робочої зони |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DWS727 + оснастка |
| Потужність | 1675 W |
| Напруга | 18 V |
| Живлення | Мережева |
| Тип | Дискові |
| Частота обертання | 4000 об./хв |
- Ціна: 9 999 ₴










