Дискова пила Piła для каменю 2500W 350мм MSW-SSAW-2500PRO

- Немає в наявності
- Код: 171105368
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Пила для каменю - 2500 W - діамантовий диск 350 мм - охолодження водою. марки. MSW. Модель: MSW-SSAW-2500PRO. Nr katalogowy: 10062655. Стан продукту: Новий. Найважливіші характеристики продукту. Продуктивність – чисто розрізає камінь, клінкер, плитку, цеглу та інші матеріали з потужністю 2500 W і швидкістю 2800 об./хв. Універсальність – регульований кут і ширина різання запропонують великі можливості під час різання скошених, фасонних або створення складних форм. Висока якість – діамантовий диск 350 мм з отвором 25,4 мм, ефективне охолодження водою і глибина різання до 90 мм (при 90°). Мобільність – з колесами і...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSW |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 71,9 кг |
| Глибина різу | 90 мм мм |
| Глибина різання під кутом 45 градусів (мм) | 65 |
| Глибина різання під кутом 90 градусів (мм) | 90 |
| Діаметр внутрішнього отвору | 25,4 мм |
| Діаметр диска | 350 мм |
| Комплектація | Різальний диск |
| Марка | MSW |
| Мoдель | MSW-SSAW-2500PRO |
| Потужність | 2500 W |
| Призначення | Для каменю |
| Напруга | 230 V |
| Живлення | Мережева |
| Швидкість обертання | 2800 об./хв |
| Тип | Дискові |
| Шум | 72 дБ |
- Ціна: 9 999 ₴






