Зварювальний апарат Stamos 1600 J 2158

- В наявності
- Код: 53623121
55 601 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Зварювальний апарат конденсаторний для гвинтів. Stamos Germany. Назва виробника: S-STUD1600. Конденсаторний зварювальний апарат марки Stamos Germany дозволяє ефективно і швидко зварювати гвинти, стержні, цвяхи та дюбелі до металевих поверхонь. Пристрій S-STUD1600 підходить для робіт, пов'язаних з металопластикою та монтажем, наприклад, листів, ізоляції та огорож. Модель залишає зварювання високої якості. Ємність конденсаторів 72000 uF і енергія 1600 J забезпечують апарату високу ефективність. Машина впорається з такими матеріалами, як мідь, алюміній, титан, сталь (також нержавіюча) і...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 19 kg |
| Марка | Stamos |
| Мoдель | S-STUD1600 |
| Потужність | 500 W |
| Напруга | 230 V |
| Живлення | Електрична мережева |
| Стан | Нове |
- Ціна: 55 601 ₴

