Дискова пила Piła DeWalt D27111

- В наявності
- Код: 1226949
52 163 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Стаціонарна пила та коса 2в1 305мм 1500W DeWALT D27111 + диск 305 мм 32 зуба DeWALT. Купуєте у офіційного дистриб'ютора DEWALT. Продукт на 100% ОРИГІНАЛЬНИЙ! Стаціонарна пила 305мм 1500W DeWALT D27111. Набір містить. Стаціонарна пила 305 мм 1500 W. DeWALT D27111. Пильний диск з 32 зубами. Притискач. Ключ. Захист для поздовжнього різання. Захист столу. Шестигранний ключ. Інструкція з експлуатації. Картонна упаковка. МОЖЛИВІСТЬ ДОКУПИТИ РОБОЧЕ МІСЦЕ DE7023 на наших інших аукціонах. Особливості продукту. Багатофункціональна універсальна пила для поперечного та поздовжнього різання з...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 30 kg |
| Діаметр диска | 305 mm |
| Мoдель | D27111-QS |
| Потужність | 1100 W |
| Напруга | 230 V |
| Живлення | Мережева |
| Тип | Дискові |
| Частота обертання | 3000 об./хв |
- Ціна: 52 163 ₴










