Дискова пила Piła DeWalt D27112

- В наявності
- Код: 1519566
70 324 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Пила косою DeWalt D27112. DeWalt. Найважливіші характеристики продукту. Пильний диск на 32 зуба; Діаметр диска 305 мм. Найбільші переваги. Багатофункціональна, настільна коса пила 305 мм. D27112-QS. Діапазон поперечного різання 285 мм - велика універсальність застосувань. Інноваційний захист максимізує безпеку під час роботи. Вага пилки 23 кг робить її зручною для перенесення та транспортування. Багатофункціональна пила для поперечного та поздовжнього різання. Точно відлита з алюмінію основа та стіл гарантують високу точність при обох режимах роботи. Потужний двигун...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 25 kg |
| Діаметр диска | 305 mm |
| Максимальний кут нахилу | 45 ° |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | D27112-QS |
| Потужність | 1600 W |
| Напруга | 230 V |
| Живлення | Мережева |
| Тип | Дискові |
| Частота обертання | 3650 об./хв |
- Ціна: 70 324 ₴






