Кутова пила Piła Dewalt DCS781NXJ

- В наявності
- Код: 145573489
65 220 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Акумуляторна пила кутова 305mm з подачею XPS, гальмо диска FLEXVOLT 54V DeWALT DCS781N BODY. Характеристика: Без кутової пили, виконання оздоблювальних робіт, наприклад, підрізання дерев'яних плінтусів, є справжнім випробуванням. З моделлю кутової пили DeWALT DCS781 це завдання стає швидким, точним і приємним. Кутова пила DCS781 живиться витривалим акумулятором серії FLEXVOLT XR 54V. У випадку акумулятора 9Ah (DCB547), кутові пили DeWALT можуть виконати до 675 різів плінтусів MDF 82mm. Це число цілком достатнє на цілий день інтенсивної роботи без...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 23 кг |
| Діаметр диска | 305 мм |
| Марка | DeWalt |
| Напруга | 54 В |
| Живлення | Акумуляторна |
| Тип | Качки |
| Частота обертання | 3800 об./хв |
- Ціна: 65 220 ₴










