Інший електроінструмент Metabo Grubościówko-strugarka HC 260 C 2,8 WNB 114026100

- Немає в наявності
- Код: 14852374
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Рубанок, стругалка HC 260 C - 2,8 DNB. це високо професійний та надзвичайно практичний пристрій, створений для професіоналів. Metabo рубанок-стругалка HC 260 C 2,8 WNB 114026100. Легке, безінструментальне перетворення зі стругалки на рубанок. Потужний щітковий двигун забезпечує рівномірне товщення. Точна передача забезпечує рівномірний рух оброблюваного предмета. Стіл рубанка з литого чавуну, стійкого до зношування та деформацій. Зручне регулювання висоти за допомогою ручки. Ножі стругалки з подвійним лезом забезпечують довший...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 71 kg |
| Марка | Metabo |
| Мoдель | 114026100 |
| Потужність | 2800 W |
| Напруга | 400 V |
| Живлення | Мережева |
| Тип | Грубошліфувальні машини |
- Ціна: 9 999 ₴


