Дискова пила Piła DeWalt D24000

- В наявності
- Код: 443696
70 784 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Стаціонарний різак для плитки 250/25,4мм для вологого різання 1600W DeWALT D24000. Вміст набору: Різак для керамічних плиток з диском 250/25,4 мм DeWALT D24000. Ріжучий диск 250mm / 25,4mm DT3734. Розширення столу. Резервуари для води - з боку і ззаду. Сервісний ключ. Картонна упаковка. Гарантійний талон. Пила для різання плитки D24000 призначена виключно для роботи на вологу. Є ідеальним рішенням для плиточників, будівельників, які працюють з такими матеріалами, як бруківка, плитка, терракота, клінкер, цегла та навіть порцеляна. Точність її роботи...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 32 |
| Діаметр диска | 250 mm |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | D24000 |
| Потужність | 1600 W |
| Напруга | 230 V |
| Живлення | Мережева |
| Тип | Дискові |
| Частота обертання | 4200 об./хв |
- Ціна: 70 784 ₴










