Настільна пила Piła DeWalt D27107

- Немає в наявності
- Код: 1350829
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Універсальна пила обертаюча 305 мм кутова / настільна пила 2W1 DeWalt D27107. Вміст набору. Обертаюча пила. DeWalt D27107. Пиляльний диск з зубами з твердого сплаву 305/30mm. Паралельний напрямок, клин розщеплювач. Поштовх. Підключення до пилососа (кутова пила). Захисний кожух (настільна пила). Монтажний ключ. Затискач матеріалу. Картонна упаковка. Технічні дані. Напруга живлення: 230 V. Споживана / корисна потужність: 2000 W / 1400 W. Діаметр диска: 305 mm. Обертова швидкість диска: 4000 об/хв. Діаметр отвору диска: 30 mm. Макс. кут відхилення від вертикалі: 48°...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 kg |
| Діаметр диска | 305 mm |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | D27107-QS |
| Потужність | 1400 W |
| Напруга | 230 V |
| Живлення | Мережева |
| Тип | Настільні |
| Частота обертання | 4000 об./хв |
- Ціна: 9 999 ₴

