Настільна пила Piła DeWALT D27107XPS

- В наявності
- Код: 53266952
85 677 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Опис продукту: Нова генерація універсальних пилок типу TGS поєднує в собі точність сучасних кутових пилок та потужність і можливості настільних пилок. Електронний захист від перевантаження та гарантована постійна швидкість обертання під навантаженням - оптимізація процесу різання. Інтегрована конструкція ніг підвищує довговічність і полегшує обслуговування. Головка з пилковим диском 305 мм дозволяє глибину різання до 155 мм. Нові системи налаштування кутів нахилу та відхилення від вертикалі забезпечують високу точність різання та легке обслуговування. Колеса дозволяють легко переміщати на місці...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 40 kg |
| Діаметр диска | 305 mm |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | D27107XPS-QS |
| Потужність | 2000 W |
| Напруга | 230 V |
| Живлення | Мережева |
| Тип | Настільні |
| Частота обертання | 4000 об./хв |
- Ціна: 85 677 ₴










