Настінний світильник Maytoni Amulet Mod555Wl-L3G3K золотий

- В наявності
- Код: 167042516
8 674 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Maytoni Kinkiet Amulet MOD555WL-L3G3K. Настінні лампи відіграють ключову роль в оформленні простору, створюючи неповторну атмосферу і підкреслюючи унікальний стиль кожного приміщення. Модель. Amulet MOD555WL-L3G3K. від відомого виробника. Maytoni. є відмінним прикладом того, як проста форма може гармонійно поєднуватися з сучасним дизайном. Завдяки своїй елегантній, круглій конструкції та використанню високоякісних матеріалів, лампа не тільки освітить простір, але й стане привабливим декоративним елементом. Розгляньмо ближче її характеристики та переваги. Тип і матеріал...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 18 см мм |
| Глибина | 11см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 11 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | F |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Матеріал | Стекло |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Бра |
| Колір | Прозорий |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 11см мм |
- Ціна: 8 674 ₴

