Настінний світильник Maxlight Linear білий W0265

- В наявності
- Код: 96134878
8 569 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Серед функціональних ламп світильники Linear вирізняються відмінною точністю виконання та компонентами найвищої якості. Білі корпуси з LED-панеллю, захищеною молочним акриловим склом, забезпечують велику кількість світла. Коротша версія випромінює світло потужністю 1700 люменів, а довша - 3400 люменів. Додатково випромінюване світло має стимулюючий відтінок, тому ідеально підходить для приміщень, які призначені для розумової праці. Світло з температурою кольору 4000K також сприяє хорошому сприйняттю реальних кольорів, тому Linear добре підійде як лампа для гардеробу, ванної...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maxlight |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 4,5 см мм |
| Глибина | 10см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 10 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Linear |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Ванна |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Бра |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 113 см мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 8 569 ₴


