Підвісна лампа ANTIC MAYTONI MOD302PL-01CG

- В наявності
- Код: 125398703
8 976 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
ANTIC LAMPA WISZĄCA MOD302PL-01CG MAYTONI. Світильники відіграють ключову роль у формуванні атмосфери в наших інтер'єрах. Лампа підвісна ANTIC. від відомого виробника Maytoni. поєднує сучасність з класичним дизайном, стаючи відмінним вибором для тих, хто шукає елегантне та функціональне освітлення. Завдяки їй, кожне приміщення набуде унікального характеру та затишної атмосфери. Тип і застосування світильника. Лампа підвісна ANTIC. це чудовий приклад освітлення, яке підійде для різних приміщень. Її тонка форма та елегантний стиль ідеально...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 188cm мм |
| Діаметр (см) | 10 |
| Довжина: | 180cm мм |
| Додаткова інформація | Можливість димування, Змінне джерело світла |
| Клас захисту | I |
| Марка | Maytoni |
| Мoдель | ANTIC |
| Потужність | 40 W |
| Тип | Підвісні |
| Колір | Золотий |
| Колір світла | Теплий білий |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 10cm мм |
| Енергетичний клас | G |
| Яскравість (лм) | 1900 |
- Ціна: 8 976 ₴




