Настінний світильник Elstead Waverly натуральна латунь KL-WAVERLY1-NBR

- В наявності
- Код: 108059762
8 898 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Бра KICHLER прозорий. Джерело світла в комплекті: Немає. Глибина (відстань від стіни) [см]: 23,5. Висота [см]: 29,2. Ширина [см]: 17,5. Матеріал:: Метал | сталь, Скло. Тип лампочки | різьба: E27. Кількість лампочок у лампі: 1. Колір:: прозорий, латунь. Обробка:: Латунь. Стиль: Ретро | Вінтаж, Індустріальний | Лофт. Ступінь захисту IP: IP20. Регулювання кута світла: Немає. Регулювання висоти: Немає. Форма світильника: Інша. Напруга живлення: 230V. Провід з вилкою: Немає. Вимикач: Немає - настінний. Кількість абажурів: 1. Стан до allegro: Новий. Обробка: латунь...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 23,5 см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 17,5 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Матеріал | Метал, Натуральна шкіра |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Настінні світильники |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 17,5 см мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 8 898 ₴

