Плафон Trio Ascari 680819306

- В наявності
- Код: 113981757
10 970 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Опис продукту. Люстра LED Ascari 680819306 марки Trio Leuchten - це сучасне та функціональне освітлення для інтер'єрів. Прилад виготовлений з високоякісного металу кольору хром, що надає йому елегантного характеру та довговічності. Плафон круглої форми і діаметром 40 см чудово впишеться в різні оформлення приміщень, особливо у ванну кімнату або інші інтер'єри, що вимагають підвищеного ступеня захисту IP44. Інтегроване джерело світла LED потужністю 35W забезпечує потужний світловий потік 4100 люменів і приємний, теплий білий колір світла з температурою 3000K. Освітлення...
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | TRIO LIGHTING |
| Висота | 60cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 40cm мм |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 35W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Ванна |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові світильники |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 40cm мм |
| Енергетичний клас | F |
- Ціна: 10 970 ₴

