Підвісна лампа Aldex Riva Zwis Loftowa жовта 1086H14

- В наявності
- Код: 149235984
8 385 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Aldex Скляна Лампа Підвісна Riva Підвіс Лофт Жовта (1086H14). Стельові лампи відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи їм не лише яскравість, але й характер і стиль. Вибір відповідної стельової лампи може значно вплинути на атмосферу в приміщенні. Серед доступних моделей, Aldex Скляна Лампа Підвісна Riva Підвіс Лофт Жовта. вирізняється своїм сучасним дизайном та функціональністю. Параметри світла. Одним з найважливіших факторів, які варто врахувати при виборі стельової лампи, є її світлова ефективність. Aldex Скляна Лампа Підвісна...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aldex |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200cm мм |
| Глибина | 14cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 14 |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Riva |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 18cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 8 385 ₴


