Бра ARGON ABBANO мідне/чорне E27 8050

- В наявності
- Код: 133432943
9 528 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
ZumaLine пропонує широкий асортимент товарів з галузі освітлення. Різноманітність форм і розмірів, що пропонуються виробником ламп, є відмінним доповненням сучасних, а також класичних інтер'єрів. Zumaline в асортименті має підвісні, підлогові, стельові лампи, а також бра і настільні лампи. Продукти виготовлені з високоякісних матеріалів. Argon ABBANO 8050 бра 1x15W/E27 IP20. Склад: виробництво. Відправка протягом: 3-10 робочих днів. Глибина: 26. Назва родини: ABBANO. Висота: 32. Індекс виробника: 8050. Ширина: 20. Тип: Бра. Стиль: Гламур. Опис...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Argon |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 32cm мм |
| Глибина | 26cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 20 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 15W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Abbano |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Бра |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 20cm мм |
| Енергетичний клас | G |
- Ціна: 9 528 ₴


