Підвісний світильник Frozi LED

- Немає в наявності
- Код: 178958895
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампа підвісна FROZI - сучасність зустрічає елегантність. Презентована лампа підвісна FROZI - це унікальне поєднання сучасної технології LED з елегантним дизайном. Чорна оправа лампи гармонійно поєднується з безбарвними кристалами, які надають їй розкішного характеру. Це ідеальний додаток до будь-якого інтер'єру, який має на меті поєднувати функціональність з нестандартним стилем. LED 38W - ефективність і теплий відтінок світла. Лампа використовує технологію LED потужністю 38W, що гарантує її високу ефективність. Додатково, теплий відтінок світла з температурою 3000K дозволяє створити затишну атмосферу в...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Candellux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 44cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 32W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Frozi |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Столова, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний, гламур |
| Тип | Підвісні світильники |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 60cm мм |
| Енергетичний клас | G |
- Ціна: 9 999 ₴





