Плафон DECORATIVI трикутний LED 72W з пультом 295

- В наявності
- Код: 127837714
8 583 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Светильник стельовий Трикутники LED 72W на Пульті 295 - Decorativi. - Дизайнерський світильник у вигляді білого стельового. плафона. з. інтегрованим. джерелом світла LED потужністю. 72W. чудово підійде для сучасної вітальні та їдальні. У світильнику є джерело світла в трьох кольорах світла на вибір за допомогою пульта, можна встановити колір теплий білий, нейтральний білий та холодний білий залежно від особистих уподобань і часу доби. Цей дизайнерський світильник підкреслює характер кожного сучасного приміщення. Світильник має раму з алюмінію та абажур з пластику. Пульт дозволяє...
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 10cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 10cm мм |
| Додаткова інформація | З регулюванням яскравості |
| Клас енергоспоживання | F |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Марка | Decorativi |
| Матеріал | Пластик |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові |
| Колірна температура | 4000K, 3000K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 74cm мм |
- Ціна: 8 583 ₴




