Бра Quintiesse ASHLAND BAY для ванної QN-ASHLANDBAY1-NBR-BATH

- В наявності
- Код: 140037259
8 858 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Quintiesse Kinkiet łazienkowy ASHLAND BAY QN-ASHLANDBAY1-NBR-BATH. Світильники на стіну - це невід'ємний елемент кожного стильного інтер'єру, який поєднує функціональність з естетикою. Освітлення - це не лише практичний додаток, але й ключовий елемент оформлення, який підкреслює характер приміщення, створює затишну атмосферу та надає унікальний клімат. Пропонуємо. Quintiesse Kinkiet łazienkowy ASHLAND BAY QN-ASHLANDBAY1-NBR-BATH, який поєднує елегантність з сучасними технічними рішеннями. Ключові характеристики продукту. Вибір відповідного освітлення є ключовим для створення...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Quintiesse |
| Висота | 33,5cm мм |
| Глибина | 16,9cm мм |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Ashland Bay |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Ванна |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Кріплення |
| Колір | Прозорий |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 20cm мм |
- Ціна: 8 858 ₴








