Бра Maytoni Facet Mod094Wl-01Ch

- В наявності
- Код: 150744133
11 745 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Maytoni Kinkiet Facet Mod094Wl-01Ch (Mod094Wl01Ch). Кінкет. Facet MOD094WL-01CH. від відомого німецького бренду. Maytoni. це стильний елемент освітлення, який ідеально впишеться в сучасні та елегантні інтер'єри. Завдяки своєму унікальному дизайну, цей кінкет не тільки забезпечує функціональне освітлення, але й є привабливою прикрасою, підкреслюючи характер приміщень, таких як. вітальня. чи. спальня. Дизайн і матеріали. Презентована модель вирізняється мінімалістичним стилем. гламур. , який успішно поєднує простоту з елегантністю. Виконаний з високоякісних...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 25cm мм |
| Глибина | 10cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 10 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний, гламур |
| Тип | Бра |
| Колір | Прозорий |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 13cm мм |
- Ціна: 11 745 ₴

