Підвісний світильник Feiss Holloway 4P B

- В наявності
- Код: 40742302
9 147 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Feiss Holloway Fe Holloway 4P B. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи їм унікальний характер і функціональність. Завдяки різноманітним застосуванням, можуть використовуватися в різних приміщеннях, таких як вітальня, спальня, кухня чи ванна кімната. Одним з видатних продуктів у цій категорії є Feiss Holloway Fe Holloway 4P B., який поєднує сучасний дизайн з високою якістю виконання. Параметри світла. Feiss Holloway Fe Holloway 4P B. пропонує вражаючі параметри освітлення. Лампа має одне джерело світла, яке підтримує максимальну потужність лампочки...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 54cm мм |
| Глибина | 60cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 75W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний, Індустріальний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 60cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 9 147 ₴

