Настінний світильник Horton 226369142 Trio

- В наявності
- Код: 105392680
8 280 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Світильники. Світильники - це ключовий елемент кожного інтер'єру, який не тільки виконує практичну функцію, але й естетичну. Завдяки правильно підібраним лампам можна створювати неповторну атмосферу в приміщеннях, підкреслюючи їх характер і стиль. Серед доступних на ринку рішень вирізняються бра, які мають особливе місце, пропонуючи як функціональність, так і дизайнерський вигляд. Висока якість і сучасний дизайн. Серед ламп від відомого бренду. TRIO LIGHTING. вирізняється модель. HORTON 226369142. Це відмінний приклад поєднання сучасності з...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 12cm мм |
| Довжина: | 12cm мм |
| Додаткова інформація | Датчик руху, джерело світла в комплекті |
| Марка | TRIO LIGHTING |
| Потужність | 8 W |
| Тип | Настінні |
| Колір світла | Теплий білий |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 15cm мм |
| Енергетичний клас | F |
| Яскравість (lm) | 1000 |
- Ціна: 8 280 ₴

