Бра Ideal Lux Santa AP1 SMALL 013060 прозорий 1x40W E14

- В наявності
- Код: 35676489
8 464 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Светильник SANTA AP1 SMALL (013060) Ideal Lux. Светильник SANTA AP1 SMALL (013060) Ideal Lux. Підкресліть унікальний стиль і практичність свого простору за допомогою лампи з серії SANTA. Це більше ніж звичайна лампа; це елегантний і практичний декоративний елемент, який відповідає вимогам навіть найвимогливіших користувачів. Колір Хром, Прозорий, що характеризує цю лампу, не тільки підкреслює її унікальний характер, але й чудово гармоніює з багатьма відтінками інтер'єрів. Пропонує тонкий, але значний контраст, який збагачує простір, роблячи його більш живим і...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ideal Lux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 16см мм |
| Глибина | 16см мм |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампи | 40W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Етно, Англійська |
| Тип | Бра |
| Колір | Прозорий |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 24,5см мм |
| Енергетичний клас | G |
- Ціна: 8 464 ₴

