Бра Maytoni Ios 176 чорний C176Wl016Wb

- В наявності
- Код: 61491692
9 633 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Maytoni Ios 176 Black C176Wl016Wb. Настінні світильники, такі як. бра. Maytoni Ios 176. , відіграють ключову роль в оформленні інтер'єрів, поєднуючи функціональність з естетикою. Вибір освітлення може значно змінити характер приміщення, надаючи йому затишку та унікальної атмосфери. Бра є відмінним рішенням, яке може підкреслити декор і ввести відповідне світло в різні простори в домі. При виборі лампи варто звернути увагу на її стиль, матеріал виготовлення та джерело світла, що допоможе в створенні гармонійного оформлення. Стиль і матеріали. Модель. Ios...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 14cm мм |
| Глибина | 6cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 14 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Марка | Maytoni |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Ios |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний, Класичний, Гламур |
| Тип | Бра |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 14cm мм |
- Ціна: 9 633 ₴


