Бра Argon Zakyntos 3546

- В наявності
- Код: 52930936
10 879 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Argon Zakyntos (3546). Стійкові лампи відіграють ключову роль у кожному інтер'єрі, створюючи затишну атмосферу та впливаючи на естетику приміщень. Кінкети - це відмінний спосіб додати характеру, а одним з цікавих моделей є кінкет від виробника. Argon. Модель. Zakyntos 3546. поєднує в собі. елегантність. та. функціональність., що робить його цікавою пропозицією для людей, які цінують стильне освітлення. Тип і матеріал лампи. Кінкет. Zakyntos. - це сучасна модель, яка була виготовлена з. металу., що гарантує її довговічність і надійність. Коричневий колір. та простий дизайн роблять, що...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Argon |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 50cm мм |
| Глибина | 75cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 50 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Zakyntos |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Бра |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 75cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 10 879 ₴

