Плафон Argon Tomar 3x15W E27 1481

- В наявності
- Код: 95368513
10 879 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Argon Plafon 3X15W E27 Tomar 1481. Вибір відповідного освітлення інтер'єру може мати величезний вплив на атмосферу і функціональність приміщення. Люстри. відіграють ключову роль у повсякденному використанні простору, пропонуючи як практичні, так і естетичні переваги. Одним з цікавих продуктів у цій категорії є Argon Plafon 3X15W E27 Tomar 1481, який завдяки своєму сучасному дизайну і високій якості виконання чудово підійде для різних приміщень. Світлові параметри. Плафон Tomar 1481. оснащений трьома джерелами світла потужністю до 15W кожне,...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Argon |
| Колір | Білий |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 29cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 51cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 29 |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Сталь, Скло |
| Мoдель | TOMAR |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Ширина | 51cm мм |
| Енергетичний клас | G |
- Ціна: 10 879 ₴

