Підвісний світильник Argon Zakyntos 3550

- В наявності
- Код: 91516075
9 789 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампа підвісна Argon Zakyntos 3550. буде функціональним та естетичним обладнанням вашого дому. Чорний абажур з матеріалу, доповнений хромом, чудово виглядатиме в вітальні або їдальні, де розподілить приємне світло. Можливість націлювання абажура безпосередньо на певний об'єкт полегшить використання даного простору. Блиск, що виходить з приладу, створить в приміщенні атмосферу, що сприяє відпочинку. Специфікація: Ступінь захисту: IP20 Напруга живлення: 230 V Матеріал: Хромована сталь, тканина Діаметр: 40...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Argon |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 95cm мм |
| Глибина | 40cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 40 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | Zakyntos |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Столова, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня, Ванна |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 40cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 9 789 ₴




