Бра Elstead Loft Urban Renewalfe/Urbanrwl/Wb1

- В наявності
- Код: 46374946
9 199 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Elstead Loft Urban Renewalfe/Urbanrwl/Wb1. Настінні світильники - ключовий елемент будь-якого інтер'єру, який не лише виконує практичну функцію, але й є чудовим способом виразити стиль та особистість мешканців. Вибір відповідного освітлення може повністю змінити атмосферу в приміщенні, вносячи як тепло, так і сучасність. Серед найновіших пропозицій на ринку вирізняється освітлення. Elstead Loft Urban Renewal., яке поєднує в собі. лофтовий дизайн. з функціональністю, ідеально вписуючись в актуальні тренди оформлення. Стиль та матеріал виготовлення. Elstead...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 31cm мм |
| Глибина | 19,7cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 14 |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Лофт |
| Тип | Бра |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 14cm мм |
- Ціна: 9 199 ₴


