Плафон Maytoni Onda LED регульований чорний 1000111852

- В наявності
- Код: 91551765
8 858 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Maytoni Plafon Led Regulowany Czarny Okrągły Onda (1000111852). Maytoni Plafon Led Regulowany Czarny Okrągły Onda. це стельовий світильник, який поєднує в собі. сучасний стиль. та. практичні рішення. Ідеально підійде для. спалень. , віталень. чи. офісів. , а її елегантний дизайн надасть інтер'єру неповторний характер. Відповідне освітлення може повністю змінити атмосферу в приміщенні, тому варто звернути увагу на ключові характеристики цієї моделі. Енергоефективність і клас енергоефективності. Презентований плафон сумісний з. енергоощадними джерелами світла...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 82cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 12cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 12 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 18W Вт |
| Марка | Maytoni |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | C024CL-L18B |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Плафоны |
| Колірна температура | 4000K, 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 12cm мм |
- Ціна: 8 858 ₴






