Підвісний світильник Feiss Tabby Fetabbypsbb оксидований мідь

- В наявності
- Код: 151326110
9 199 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампа підвісна Tabby (FE-TABBY-P-S-BB) - Elstead Lighting. Чому Elstead Lighting? Бренд Elstead Lighting є синонімом інноваційних рішень у сфері освітлення, пропонуючи максимальну ефективність та енергозбереження. Хороша лампа робить більше, ніж просто освітлює – вона додає характеру кожному інтер'єру, підкреслюючи його унікальність і стиль. Освітлення бренду Elstead Lighting вирізняється універсальністю, завдяки якій чудово поєднується з різноманітними стилями інтер'єрів, від сучасних до класичних. Завдяки тонкій естетиці та продуманому дизайну, освітлення бренду Elstead Lighting...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feiss |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 30,8см мм |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня, Вітальня |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 29,5см мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 9 199 ₴





