Підвісний світильник Eglo Razoni 1 чорний 900828

- В наявності
- Код: 169895298
8 189 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Підвісна лампа RAZONI 1 виготовлена з чорного дроту органічної форми, поєднаного з внутрішнім, білим, скляним циліндром. Абажур діаметром 32,5 см створює захоплюючу гру світла і тіні вже після вмикання лампи. Підвісна лампа з монохромним виглядом ідеально підходить для сучасних і скандинавських стилів інтер'єру та забезпечує затишне освітлення в вітальні або їдальні над столом. До лампи підходять лампочки з цоколем E27. Деталі продукту. Матеріал корпусу: сталь. Колір корпусу: чорний. Абажур/кришка матеріал: сталь, скло. Колір абажура/кришки: чорний, білий. Ступінь...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 110cm мм |
| Глибина | 110cm мм |
| Клас енергоспоживання | F |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Сталь, Скло |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний, Скандинавський |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
- Ціна: 8 189 ₴

