Підвісний світильник Jupiter Santa 58см мідь 8296

- В наявності
- Код: 74481358
9 514 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Jupiter Santa 1720 58Cm Mosiądz 8296. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, пропонуючи не лише функціональність, але й естетичний вигляд. Вони є ідеальним рішенням як для сучасних, так і класичних просторів. Завдяки різноманітним візерункам і стилям, ці лампи можуть бути використані в різних приміщеннях, таких як вітальня, спальня чи кухня, додаючи при цьому унікального характеру і атмосфери. Потужність і ефективність освітлення. Jupiter Santa 1720. це люстра, яка вирізняється своєю високою якістю виконання та ефективністю освітлення...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jupiter |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 60cm мм |
| Глибина | 58cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 58 |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 58cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 9 514 ₴




