Настінний світильник Elstead Hk/Dunhill1 бронза

- В наявності
- Код: 42930913
9 199 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Elstead HK-DUNHILL1 Hinkley Металева Абажурна Античний Бронз. Світильники мають фундаментальне значення в створенні атмосфери в кожному інтер'єрі. Відповідно підібрана лампа, така як Elstead HK-DUNHILL1, не тільки освітлює простори, але й підкреслює їх унікальний характер та стиль. Модель поєднує елегантність з функціональністю, що робить її відмінним вибором для тих, хто шукає стильне освітлення для свого дому. Тип і застосування світильника. Модель HK-DUNHILL1 - це настінна лампа, яка чудово підійде для різних просторів, таких як вітальня, спальня чи...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 29cm мм |
| Довжина: | 28cm мм |
| Додаткова інформація | Можливість димування |
| Потужність | 60 W |
| Тип | Настінний |
| Колір світла | Теплий білий |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 16cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 9 199 ₴

