Підвісний світильник OSLO LED 90

- В наявності
- Код: 127394331
10 748 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
OSLO LED 90. OSLO LED 90. це сучасний стельовий світильник, який поєднує в собі. естетику. та. енергоефективність. Завдяки своєму мінімалістичному дизайну, ідеально вписується в різноманітні інтер'єри, від. офісів. до. спалень. Виготовлена з. масиву дерева. та. сталі. , лампа не тільки привертає увагу, але й забезпечує відповідне освітлення, яке сприяє як роботі, так і відпочинку. Енергоефективність. В епоху зростаючої турботи про навколишнє середовище, енергоощадність стає надзвичайно важливою. OSLO LED 90. ідеально вписується в цей тренд. Завдяки. класу ефективності...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150cm мм |
| Глибина | 8cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 8 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 16W Вт |
| Марка | Nowodvorski |
| Матеріал | Сталь, Метал, Масив дерева |
| Мoдель | Oslo |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний, мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G13 |
| Ширина | 8cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 10 748 ₴




