Плафон LED 30W круглий 57см дерево Abruzzo Vero

- В наявності
- Код: 160435864
9 108 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Плафон LED 31W Круглий 60 см Природне Дерево 3 Колір Світіння Abruzzo Vero це не тільки джерело світла, але й декоративний елемент, який внесе елегантність у ваш інтер'єр. Налаштуйте атмосферу вашого приміщення: Плафон LED Abruzzo Vero вирізняється можливістю регулювання температури кольору. Завдяки вбудованому перемикачу, ви можете налаштувати світло від затишного теплого білого до розслабляючого холодного білого, щоб створити ідеальну атмосферу відповідно до ваших потреб. Елегантність і ефективність: Цей плафон був створений з думкою про найвищу якість. Ми використали тільки...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Abruzzo |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 10см мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 57 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 30W Вт |
| Марка | Abruzzo |
| Матеріал | Метал, Масив дерева |
| Мoдель | Naturale |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня, Спальня, Ванна |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Плафоны |
| Колірна температура | 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 57 см мм |
| Енергетичний клас | F |
- Ціна: 9 108 ₴







