Підвісний світильник Ideal Lux Dream Big Sp1 E27 білий 179858

- В наявності
- Код: 74474022
12 270 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ideal Lux Dream Big Sp1 E27 Білий 179858. Люстра. Ideal Lux Dream Big Sp1 E27 Білий 179858. це відмінне рішення для тих, хто прагне внести в своє приміщення елегантність та функціональність. Завдяки своєму класичному стилю та універсальності, ідеально вписується в різноманітні інтер'єри, як сучасні, так і традиційні. Виготовлена з високоякісного металу в білому кольорі, лампа не тільки привертає увагу, але й додає затишку кожному приміщенню. Енергоефективність та ефективність. Ключовим аспектом при виборі стельової лампи є її...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ideal Lux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 175cm мм |
| Глибина | 30cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 30 |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 42W Вт |
| Марка | Ideal Lux |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | DREAM |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 30cm мм |
- Ціна: 12 270 ₴


