Підвісний світильник Milagro Ring 066

- В наявності
- Код: 52504838
10 235 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Milagro Ring 066. Люстра. Milagro Ring 066. — це відмінний вибір для тих, хто шукає сучасне та функціональне освітлення для своїх інтер'єрів. Завдяки своєму мінімалістичному дизайну та високій якості виконання, ідеально впишеться в різноманітні інтер'єри, такі як вітальня, кухня, спальня чи офіс. Варто звернути увагу на її енергоефективність та використані матеріали, які впливають на комфорт використання. Енергоефективність і клас енергоефективності. Люстра Milagro Ring 066. вирізняється класом енергоефективності A, що означає, що вона є...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Milagro |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 100cm мм |
| Глибина | 60cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 36W Вт |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 60cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 10 235 ₴

