Бра Maytoni Dallas Mod547Wl05G

- В наявності
- Код: 77547634
9 567 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Maytoni Dallas Mod547Wl05G. Настінні світильники відіграють ключову роль в оформленні інтер'єрів, поєднуючи функціональність зі стилем. Кінкет. Maytoni Dallas Mod547Wl05G. є відмінним прикладом того, як. сучасний дизайн. може гармонійно поєднуватися з потребами користувачів. Завдяки елегантному вигляду і практичним рішенням, він є привабливою пропозицією для. спальні, створюючи приємну атмосферу і додаючи інтер'єру унікального характеру. Стиль і матеріали. Кінкет з. серії Dallas. вирізняється вишуканим, сучасним дизайном. Його. золотий колір. в поєднанні з. металевою конструкцією. надає йому...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 4000К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 22 см мм |
| Глибина | 38см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 38 |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | MOD547WL-05G |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Бра |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 38см мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 9 567 ₴


