Бра MARKSLOJD RIGGS E27 чорне 108105

- В наявності
- Код: 103734820
8 898 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Настінний світильник на вишці RIGGS 108105 Markslojd. Скандинавський стиль - MarkSlojd прямо зі Швеції! Настінний світильник на вишці RIGGS 108105 Markslojd. Markslojd офіційний магазин. Символ: 108105. Колір: чорний. Серія: RIGGS. Призначення: вітальня, їдальня, кухня, кабінет і офіс, спальня. Тип: настінні світильники. Напруга (В): 230. Тип живлення: мережеве. Ступінь захисту: IP20. Колір основи: чорний. Вимикач: на проводі. Колір абажура/кришки: чорний. Колір проводу: чорний. Клас безпеки: КЛАС II. Спосіб кріплення абажура: обруч. Підвіс: гвинти. Матеріал основи: метал. Матеріал...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Markslojd |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 21см мм |
| Глибина | 50см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 37 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Riggs |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Бра |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 19 см мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 8 898 ₴


